Excel - łatwiejszy niż myślisz!

DLACZEGO WARTO?

konkretne umiejętności

Efektywnie wykorzystujemy czas. Przekazujemy wiedzę w sposób zrozumiały i od podstaw.

indywidualne podejście

Specjalizujemy się w nauczaniu osób początkujących. Dbamy, by każdy z kursantów nauczył się jak najwięcej podczas zajęć.

wsparcie kursantów

Zależy nam na naszych kursantach. Zarówno podczas zajęć jak i po ich zakończeniu służymy pomocą i wsparciem.

wyższe kwalifikacje

Przygotujemy Cię w taki sposób, byś bez problemu poradził sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i z nowymi wyzwaniami w pracy.

O KURSIE

Obsługa Excela nie jest trudna, o ile wie się, jak ją komuś objaśnić. My robimy to od lat, bo z pasją podchodzimy do technologii informatycznych, chcąc przekazywać wiedzę dalej. W efekcie stworzyliśmy szkolenia Excel, na które przychodzą ludzie niemający wcześniej styczności z tym programem, a wychodzą z nich dumni i pewni, że zdobyli nową umiejętność.

Szkolenia podzieliliśmy na trzy poziomy: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany. Każdy kurs trwa 8 godzin i zawiera dwa, czterogodzinne spotkania odbywające się po południu. Do jednej grupy szkoleniowej trafia maksymalnie 12 osób, co pozwala na lepszy, indywidualny kontakt z nauczycielem.

Zapewniamy stanowiska komputerowe i materiały szkoleniowe z miejscem na dodatkowe notatki. Uczestnicy kursów muszą mieć ze sobą tylko długopis i dobre nastawienie.

Po szkoleniu praktykujemy darmowy MENTORING ONLINE, dzięki któremu uczniowie utrwalają swoją wiedzę i ją weryfikują, mając cały czas kontakt z nauczycielem. Przez cztery tygodnie przesyłamy ćwiczenia do wykonania, a następnie odpowiedzi do nich i wyjaśnienia tych trudniejszych. Chcemy, by teoria szła w parze z praktyką.

Dlaczego warto do nas przyjść? Bo mamy najniższe ceny, nauczycieli z wielką pasją i doświadczenie w nauczaniu. Wiedzę przekazujemy w sposób przejrzysty i czytelny dla każdego, skupiając się głównie na praktyce, a nie teorii. Po naszych szkoleniach każdy może w końcu zmienić zdanie o Excelu i następnym razem wykonać w nim zadania bez trudności.


Szczegółowy harmonogram

NAJBLIŻSZE TERMINY

Miasto Poziom Data Czas
Wrocław Poziom I (8h) 22 i 23 listopada 2017 17:00 - 21:00 brak wolnych miejsc
Wrocław Poziom II (8h) 29 i 30 listopada 2017 17:00 - 21:00 Wybierz termin
Wrocław Poziom III (8h) 6 i 7 grudnia 2017 17:00 - 21:00 Wybierz termin
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

MENTORING PO SZKOLENIU

Jakie szkolenia są najbardziej wartościowe? Te, które łączą teorię z praktyką. Istotnym elementem jest też to, by uczestnik po zakończonym szkoleniu dalej pogłębiał zdobytą wiedzę, a szczególnie cenna jest wtedy możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.

Oferowane przez nas szkolenie daje dużą ilość informacji na temat Excela. Niestety brak systematycznego ćwiczenia zaprzepaści zdobyte umiejętności, dlatego wiemy jak ważna jest praktyka - w GeekON mamy filozofię, że uczymy po to, aby uczestnicy naszych szkoleń potrafili wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Dlatego też każdy uczestnik szkoleń przez cztery tygodnie (raz w tygodniu) otrzymuje od nas kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wraz z kolejnymi zadaniami przesyłamy odpowiedzi do poprzednich oraz dołączamy opisy tych trudniejszych, aby każdy mógł zrozumieć tworzenie skomplikowanych arkuszy.

WYBIERZ PAKIET IDEALNY DLA SIEBIE

Pakiet podstawowy

Pakiet rozszerzony

Pakiet expert

249zł brutto
399zł brutto
699zł brutto
Kurs Excela z profesjonalnym trenerem
Autorskie materiały szkoleniowe
Komputer na czas szkolenia
Certyfikat ukończenia szkolenia
4-tygodniowy mentoring online po szkoleniu
8-tygodniowy mentoring online po szkoleniu
Ponad 30 zadań do samodzielnego wykonania
Pakiet ponad 30 dodatkowych zadań z rozwiązaniami
Książka do Excela
Ilość szkoleń (poziomów)

1

1

3

249zł brutto
399zł brutto
699zł brutto
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

RABATY NA SZKOLENIA

5
Zapisz minimum 2 osoby, a każde z Was otrzyma 5% rabatu na szkolenie
5
Zapisz się minimum 21 dni przed szkoleniem, a otrzymasz 5% rabatu
10
Skorzystaj z naszego szkolenia, a na każde kolejne otrzymasz 10% rabatu
star
U nas nie ma żadnych kruczków, więc wszystkie promocje łączmy ze sobą w celu uzyskania najatrakcyjniejszej oferty!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Dane uczestnika:
Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?
Uwagi
Akceptuję regulamin:

SPRAWDŹ INNE SZKOLENIA

VBA w Excelu

Podstawy tworzenia makr

 

Programowanie baz danych

Podstawy języka SQL

 

Zaawansowane bazy danych

Projektowanie i administracja

TRENER

Krystian Brożek


Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

OPINIE

 • paulina
  Szkolenie bardzo mi się podobało. Widać, że Twoja wiedza nie jest tylko teoretyczna. Do każdego zadanego pytania się odnosiłeś - super! Duży plus za otwartość i cierpliwość!
  Paulina
 • kasia
  Bardzo dobre szkolenie, wszystko czytelne i napisane fajnym zrozumiałym językiem. Luźna atmosfera, bez specjalnego dystansu. Jestem zadowolona, to czego oczekiwałam zostało spełnione :)
  Kasia
 • jacek
  Ciekawostki, rozszerzenia tematu, przykłady z życia (pracy), ciekawy przekaz, konkursy. Szkolenie poprowadzone profesjonalnie i na luzie. Pierwszy raz po szkoleniu mogę usiąść i korzystać ze zdobytej wiedzy.
  Jacek
 • michal
  Proste przedstawienie wszystkich funkcji, prowadzący nie szedł dalej nie zważając czy ktoś ma jakieś problemy. Bardzo podobała mi się prezentacja i materiały.
  Michał
 • pawel
  Szkolenie bardzo ciekawe, szczególnie część o optymalizacji. Dowiedziałem się dużo rzeczy, których nie wiedziałem ze studiów. Wszystko prowadzone w ciekawy sposób - zero nudy.
  Paweł

KONTAKT

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Temat
Twoje pytanie
Dołącz do newslettera już dziś!
Bądź na bieżąco ze wszystkimi szkoleniami!